Accesorii Forester 2.0 XT MY2003

  • Добро пожаловать в Subaru Club Молдова! ✌️

    Вы попали на страницы нашего форума, который существует с далекого 2011 года ❤️

    Для моментального ответа и вашей поддержки, пожалуйста присоединяйтесь и задавайте ваши вопросы в нашей группе Telegram

    Также присоединяйтесь к нам в социальных сетях Facebook и Instagram

    ❗Данное уведомление можно скрыть нажав на крестик в правом верхнем углу )
mircea

mircea

6 Июн 2012
6
0
0
Moldova/Grecia
Buna ziua la toti Subarofilii!

Inetntionez sa-i dau un suflu nou Forester-ului meu pe care i-l conduc mai bine de 9 ani, timp in care am avut parte doar de experienta pozitiva.
As dori sa intreb memrii clubului unde in Moldova as putea comanda/cumpara urmatoarele:
1. Deflector capota
2. Scut protectia motor
3. Bullbar poliuretan
4. Proiectoare suplimentare pentru a fi montate pe bullbar

Am gasit in Romania un dealer interesant bullbar-praguri.ro dar daca gasesc in Moldova ar fi mai simplu.

Multumesc anticipat si aveti grija in trafic!

Mircea
 
GeNeTiC_FREAK

GeNeTiC_FREAK

Зам Админа :)
Админ
22 Окт 2011
2.063
263
38
Кишингтон сити
типа реклама чоли ...
человеку нужен кенгурятник с мухобойкой на Форик повесить а ты про рекламу:crazy:
TS: parerea mea ca bullbar sau deflector pe capota nu va fi un suflu nou, lasati aceste accesorii pentru cei cu prado. Dar nu suntem aici sa judecam gusturile oamenilor, iar cele mai multe oferte de acest gen veti gasi pe 999.md.
 
mircea

mircea

6 Июн 2012
6
0
0
Moldova/Grecia
Multumesc GeNeTIC_FREAK!

De deflector am nevoie mai mult din considerente practice, fac drumul Grecia-Moldova-Grecia de vre-o 3-4 ori pe an si sant deja la al treilea parbriz. Plus cred ca arata bine pe capota.
In privinta bullbar-ului sant de acord, cele de inox nu se potrivesc la Forester, deaceea optez pentru poliuretan :)
Ma gandeam ca ar fi un bun inceput sa caut printre cunoscatori.

Noroc!
 
GeNeTiC_FREAK

GeNeTiC_FREAK

Зам Админа :)
Админ
22 Окт 2011
2.063
263
38
Кишингтон сити
Multumesc GeNeTIC_FREAK!

De deflector am nevoie mai mult din considerente practice, fac drumul Grecia-Moldova-Grecia de vre-o 3-4 ori pe an si sant deja la al treilea parbriz. Plus cred ca arata bine pe capota.
In privinta bullbar-ului sant de acord, cele de inox nu se potrivesc la Forester, deaceea optez pentru poliuretan :)
Ma gandeam ca ar fi un bun inceput sa caut printre cunoscatori.

Noroc!
Puteti sa incercati la Motor Doctor, dar nu sunt sigur.
 
buntari

buntari

Член клуба
1 Мар 2012
813
25
38
Кишинев
Правильно Дэнчик говорит. Зовут Дима. На форуме он есть. Зовут Yakuza. В его профиле есть номер телефона. Позвони ему. Он занимается кенгурятниками.